Motorsport

Sezon 2018

JUŻ NA 1 KOLEJKĘ PRZED KOŃCEM ELIMINACJI RSMŚL NASZA ZAŁOGA ZAPEWNIŁA SOBIE 1 MIEJSCE W GENERALCE PPC. ZWYCIĘSTWO W 4 RAJDZIE GODZKIM 7.10.2018 WYSTARCZYŁO DO WYPRACOWANIA DOSTATECZNEJ PRZEWAGI PRZED CIESZYŃSKĄ BARBÓRKĄ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 23-24.11.2018 - SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA !!!

 

KOLEJNY SUKCES NASZEJ ZAŁOGI -  I TYM RAZEM I MIEJSCE W 64 RAJDZIE WISŁY, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W DNIACH 14-15 WRZEŚNIA  - UMOCNIENIE SIĘ NA POZYCJI LIDERA PO 4 ELIMINACHACH PPC - SERDECZNIE GRATTULUJEMY !!!

Więcej informacji:

wisla.rsmsl.pl/z-ppc-na-podium/

wiadomosci.ox.pl/drogowka-i-rajdy,53840

www.slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/243279,Rajdowiec-z-drogowki.html

www.facebook.com/RajdWisly/

PODSUMOWANIE PIERWSZYCH 3 ELIMINACJI

buchti.pl/index.php/wazna-zaliczka-przed-wisla-udana-i-czesc-sezonu-goduli-i-nowaka/

I MIEJSCE W 2 RAJDZIE ŚLĄSKA (29-30 CZERWCA) - FOTEL LIDERA PPC ZACHOWANY !!!

6 Rajd Ziemii Bocheńskiej 1-2 CZERWCA 2018 - 1 miejsce - kolejne podium i tym razem na najwyższym podium - GRATULUJEMY I CZEKAMY NA KOLEJNE PODIUM !!!

1 Rajd Baborowa odbył się w dniach 13-14 kwietnia 2018. Po pierwszym dniu rajdu nasza załoga zajmowała 1 miejsce. Po dwóch dniach zawodów (po 7 OS) ostatecznie zajęła 2 miejsce co jest bardzo udanym debiutem w tegorocznych eliminacjach RSMŚL.

Cykl tegorocznych eliminacji: rsmsl.pl/szesc-emocjonujacych-weekendow/

1 Rajd Baborowa Godula/Nowak: www.youtube.com/watch

www.facebook.com/notes/zesp%C3%B3%C5%82-rajdowy-budtor-autotest-gowest/na-urodziny-zwyci%C4%99stwo-i-fotel-lidera-godula-i-nowak-perfekcyjni-w-rajdzie-ziemi/399201663894435/ - po rajdzie Baborowa !!!

Więcej informacji o naszych zawodnikach znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie naszej załogi:www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Rajdowy-Bud-Tor-Autotest-GoWest-374031513078117/

Sezon 2017

W sezonie 2017 nasza firma była częściowym sponsorem załogi Godula/Nowak startującej w pucharze PCC. Cykl startów zakładał udział we wszystkich V eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska. Podaczas I  i II eliminacji w 7 Rajdzie Zamkowym oraz 5 Rajdzie Bocheńskim nasza załoga zajęła 3 miejsce w swojej klasie co daje w klasyfikacji po II eliminacjach 2 miejsce. Także w III rundzie - w 63 Rajdzie Wisły i IV rundzie -  Rajdzie Śląska zajęli 3 lokatę, co umocniło załogę na 2 miejscu w łącznej klasyfikacji. Gratulujemy załodze udanych startów i czekamay na końcowy sukces. W dnich 24-25 lisopada odbyła się ostatnia V runda RSMŚL - Rajd Barbórka Cieszyńska, nasza załoga zajęła w nim 4 lokatę co dało im ostatecznie 3 miejsce na podium w klasyfikacji końcowej mistrzostw.

Serdecznie gratulujemy załodze i liczymy na dalsze sukcesy w kolejnych, przyszłorocznycj startach !!!.

Kalendarz Rajdów: rsmsl.pl/mistrzostwa/kalendarz/

Rajd Zamkowy: www.youtube.com/watch

Rajd Bocheński: www.youtube.com/watch

Cieszyńska Barbórka: www.youtube.com/watch

Sezon 2016

W sezonie 2016 nasza firma jest częściowym sponsorem załogi Łukasz Godula/Daniel Nowak startującej w pucharze PPC (Puchar Peugeot, Citroen). Cykl startów zakłada udział w 7 eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska. Podczas 1 eliminacji w 5 Rajdzie Mikołowsko-Żorskim, który odbył się w dniach 23-24.04.2016 nasza załoga zajęła 3 miejsce w swojej klasie. Gratulujemy załodze bardzo udanego debiutu. O kolejnych startach będziemy na bieżąco informować, czekając na kolejne dobre wieści z rajdowych OS-ów.

5 Rajd Mikołowsko-Żorski: Łukasz Godula/Daniel Nowak Peugeot 106 - www.youtube.com/watchwww.youtube.com/watch

Jednocześnie od 2011 sponsorujemy naszego pracownika stacji z Czechowic-Dziedzic, ul. Kopernika 3 Tomasza Majdaka w rajdach samochodowych po jego ponad dziesięcioletniej absencji i powrocie do sportu motorowego. Licencje rajdową posiada już od 1998, jednak po 2 latach startów musiał z przyczyn losowych rozstać się z sportem motorowym. Jego powrót okazał się jednak bardzo udany. Już w pierwszym starcie w 2011 udało się zająć III miejsce w dwóch rundach górskich samochodowych mistrzostwach Polski w Limanowej. Także w pierwszym starcie w 2012 w I rundzie rajdowych samochodowych mistrzostwach śląska (VI Rajd Czechowicki 30-31.03.2012) zajął II miejsce w klasie K3 startując Fiatem CC. Także w II rundzie w 1 Rajdzie Mikołowskim nasza ekipa po raz kolejny potwierdziła swój wysoki poziom zajmując II miejsce w klasie K3, ustępując miejsca tylko zdecydowanie mocniejszemu Suzuki Swit. Obecnie zaplanowany jest udział we wszystkich 7 eliminacjach (tyle przewiduje kalendarz startów) śląska. O kolejnych startach i miejmy nadzieję sukcesach będziemy na bieżąco informować.

W sezonie 2016 załoga Tomasz i Marcin Majdak startują w sprintach i KJS-ach. Niestety uzyskanie przez Tomka lincencji międzynarodowej nie pozwala na startowanie w eliminacjach RSMŚ w swojej kategorii. Może jedynie w kategorii gość gdzie rywalizował by z zdecydowanie mocniejszymi samochodami.  Jednak dotychczasowe starty tj. SPRINT KACZYCE (28.02.2016) - 3 miejsce oraz KJS OLYMPIC USTROŃ (17.04.2016) - 1 miejsce pokazują, że może nawet rywalizować także i z mocniejszymi samochodami, które startują w kategorii gość. Gratulujemy wyników i czekamy na kolejne sukcesy.

KJS OLYMPIC USTROŃ -  Tomasz Majdak/Marcin Majdak Fiat CC - www.youtube.com/watch,www.youtube.com/watch

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi startami:

GSMP Limanowa

 

V Rajd Czechowicki

 

37 Rajd Cieszyńska Barbórka

 

VI Rajd Czechowicki

 

I Rajd Mikołowski